Nasza misja

Naszą misją jest rzetelne, czasowe oraz możliwe jak najtańsze zaspokajanie potrzeb naszych klientów, zachowując przy tym wysoką jakość świadczonych przez nas usług. W tym celu przez cały staramy się usprawniać nasze procesy produkcyjne oraz prowadzić szeroko pojęte prace rozwojowo-badawcze.

Kontakt

Założyciel firmy Elopar

Praktycznie całe swoje dzieciństwo spędziłem w Konyi, w dzielnicy Ereğli. Swoją przygodę z edukacją rozpocząłem w szkole podstawowej w miejscowości Sümer, natomiast do szkoły średniej uczęszczałem w Ereğli. W 1967 wraz z rodziną przeprowadziliśmy się do Stambułu.

Po ukończeniu liceum w dzielnicy Mecidiyeköy rozpocząłem studia na Wydziale Inżynierii Maszynowej Politechniki Stambulskiej na kierunku Maszynoznawstwo, który udało mi się ukończyć w 1974 roku.  Do tego czasu podejmowałem wiele różnych prac sezonowych. Pierwszą pracę na pełen etat rozpocząłem w 1969 roku w fabryce farmaceutycznej Mustafy Nevzata. Wszystko, co tam zobaczyłem, wszystko czego doświadczyłem odegrało później niezwykle istotną rolę w dalszej części mojej kariery zawodowej.  

Czytaj całość

Nasi klienci

Firmy które nam zaufały i z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.

Alfa Romeo
Audi
BMW
Citroen
Cofat
Delphi
Fiat
Ford
Honda
Jaguar
Kromberg & Schuberg
Lear Corporation
Leoni
Mercedes Benz
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Renault
Saab
Siemens
Sumitomo
Volkswagen
Volvo
Yazaki